Trickaprofirmy.cz

Dárková firemní trička UAX®


Hledáte originální dárek pro své obchodní partnery?
Přejete si potisknout kvalitní trička s logem vaší firmy?
Vyrábíme české trička pro firmy s originálním motivem.
Blíží se termín výročí firmy a chcete obdarovat své zaměstnance dárkem, kterým vás budou ambasadovat?

Firemní trička

Máte pocit, že Vaše firemní oblečení je bez nápadu či vtipu?
Nejste spokojeni s kvalitou běžných reklamních triček?
Chcete-li, aby Vaše dárková firemní trička nebyla pouze domácím úborem, pak jsou UAX® firemní trička s potiskem ideální volbou.

  • nakreslíme vám design a potiskneme na tričko
  • umíme udělat e-shop s produkty s tímto designem
  • umíme design rozhýbat
  • Gif, Video, PF
  • různé reakce na výročí atd. (20 let)
  • užití v podpisech zpráv, messenger, instagram => GIPHY


NAKRESLÍME VÁM JEDINEČNÝ DESIGN

Vytvoření vtipných grafických návrhů potisku UAX® předním českým grafikem a designérem Radkem Leskovjanem, na základě Vašich požadavků a našich nápadů. V našem grafickém studiu zpracujeme několik návrhů motivů, ze kterých si pak vyberete ty, které Vám budou nejblíž.

Radek Leskovjan nestřílí obrázky od boku. Ještě než vezme tužku do ruky, bude se při pravidelných konzultacích zajímat o Vaši firmu, její vizi, poslání i kulturu. Teprve poté mohou vzniknout první série originálních grafických návrhů pro Vaše nová firemní trička s vlastním potiskem.

NAKRESLÍME VÁM JEDINEČNÝ DESIGN

RUČNÍ SÍTOTISK

Šijeme flexibilně v Česku a používáme vysoce kvalitní potisk triček, metodou ručního sítotisku, kdy barvu pomocí sítotiskové šablony a tiskové stěrky vtláčíme přímo do textilu. Tato metoda zajišťuje kvalitní spojení materiálu a potisku. Tiskneme barvami na vodní bázi s mezinárodním certifikátem GOTS. Pro každý potisk je ručně vyrobeno síto, které v rukou zkušených tiskařů proměňuje typicky česká trička UAX® v originální díla. Tisk a celá zakázková výroba nejen triček s potiskem probíhá přímo v centrále manufaktury v Bernarticích nad Odrou.

RUČNÍ SÍTOTISK

KVALITNÍ MATERIÁL

Kvalitní, značkové výrobky a především kultovní tričko s potiskem UAX®. Materiál: 100 % bavlna o gramáži 180g/m2 v široké škále barevných provedení 34 barev, které díky perfektní technologii výroby drží tvar a jsou i po několika letech nošení stálobarevná.

Trička, mikiny, tašky, hrnky, polštáře, ručníky a další produkty značky UAX® v top kvalitě, které jistě potěší jak partnery Vaší firmy, tak případně Vaše zaměstnance.

KVALITNÍ MATERIÁL

KONTROLA KVALITY

Ještě než Vám předáme nová firemní trička, projdou důkladnou kontrolou. Díky aktivnímu a zodpovědnému přístupu k výrobě a kontrole zpracování získáváme stále více spokojených klientů.

KONTROLA KVALITY

DÁRKOVÉ BALENÍ

Firemní trička s vlastním potiskem UAX® od nás umíme zabalit do originálních krabiček potisknutých i s vašim personalizovaným UAX® motivem. Dárkové kabičky jsou plně recyklovatelné.

DÁRKOVÉ BALENÍ

CUSTOM SHOP

Nabízíme také odborné zpracování návrhů logotypů, vytvoření loga a corporate identity.

Vytvoření veřejného COSTUMIZED E-SHOPU, kdy prodáváte merchandise s Vašimi designy prostřednictvím Vašich kanálů klientům.

Několik ukázek COSTUMIZED E-SHOPŮ:

Vytvoření neveřejného COSTUMIZED E-SHOPU, který slouží hlavně k marketingovým účelům pro Vaše firemní objednávky, pro objednávání kombinací barev a potisků.

CUSTOM SHOP

Originální, vtipné a nápadité zpracování Vašeho firemního trička je pro nás výzvou.

Proto od nás neočekávejte, že Vám potiskneme levné trička, taky nenabízime levný potisk triček s vašim logem, ale zapracujeme originální potisk s možností tisku na více jak 150 produktů UAX®.

Od nás získáte mnohem víc!

Hyundai 2019
Moravskoslezský kraj
OBB
OZO
PRAGUE AIRPORT
MEOPTA
MROZEK
RENETRA
Relcom
RAYSERVICE
EIZO
ROBE
JABLOTRON
OSTROJ
FOTOŠKODA
KENTICO
AUSTIN DETONATOR
RUMASPORT
CO JEŠTĚ UMÍME VYROBIT? TRIČKEM TO NEKONČÍ! Chci design
Animace
Gify pro instagram
Personalizovaný motiv
Zakázková výroba dárkových předmětů
Webové stránky
Merchandise shop
Korporátní identita

INSPIRUJ SE PERSONAL MOTIVY

LONG-TERM PARTNERSHIP

Reference

Jsme na trhu již 25 let a za tuto dobu se můžeme pochlubit spoluprací s nejlepšími ve svých oborech.

I vy můžete patřit mezi mnohé naše spokojené zákazníky!

Zakázková výroba Vlastní merchandising

Co o nás říkají zákazníci?

"S touto firmou spolupracujeme už 10 let. Začalo to nenápadně, ušitím pár triček pro zaměstnance. Mezitím se naše firma rozrostla a my se stále vracíme k české kvalitě našich oblíbených barevných triček, které se zachovávají barevnou stálost a nesráží se ano po letech."

David Karasek
designer a majitel MMCITE

"Dlouhodobě jsme pro náročného klienta hledali zakázková trička do výroby. Po peripetiích s mnoha dodavateli nás cesty zavedly do této kouzelné dílny. Originální přístup majitele nás nadchnul stejně jako mnoho našich spokojených zákazníků Nejsou to totiž jen trika. Při každé návštěvě u našich klientů, dokázali svou vášní k práci zaujmout a nadchnout. Kvalitní materiály, originalita, perfektně zorganizovaná výroba a dodržování termínů. Doporučujeme a rádi se vrácíme."

Tomáš Langer
ředitel reklamní agentury Creavision

"Takový produkt jsme chtěli nosit i v naší firmě. Rádi podporujeme lokální výrobce, sami jsme česká rodinná firma a tak jsme nechtěli ve firmě nosit trička ušitá v Číně. Volba byla jasná."

Kateřina Kadlecová
ředitelka společnosti USSPA

"Naše pivo je osobité a proto jsme k němu chtěli nabídnout našim konzumentům také osobitý dárkový předmět. Trička od UAX tento náš záměr originálním pojetím kreativy zcela naplnila. Trička se u našich příznivců stala doslova "hitem" a velmi pozitivní reakce jsou pro nás podnětem pro výrobu dalších kolekcí."

Ing. Petr Hermély
vedoucí marketingu ZUBR

"Naše tričko od uaxu je originál, zrovna jako my - taky se tak cítíme :) Je fajn, že nám uax jenom neplácnul logo na tričko, ale chtěl o nás vědět víc. Teď to není jenom naše tričko – tohle tričko je O NÁS…"

Michal Bielesz
ředitel společnosti Speciální technologie s.r.o.

"Trička UAX jedním slovem zbožňujeme! Původně to byl dárek pro pracovníky naší firmy. Ti si trička tak oblíbili, že v nich začali jezdit dokonce i k zákazníkům, kteří když je viděli, projevili touhu je mít taky! Nyní každý rok děláme speciální limitované edice, které jsou díky originálnímu designerskému návrhu nevšedním a jedinečným dárkem nejen pro naše zákazníky! Jak říká náš Náčelník (generální ředitel): „Ty BLBINY od UAXu mají koule!“"

Petra Mišáková
marketing manager KARAT Software a.s.

"Pracuji denně se spoustou lidí, kteří mají rádi luxus a kvalitní, osobité věci. Chtěl bych pro ně mít dárek, který si nemohou nikde koupit. Potřebuji dárek pro své klienty, kteří už všechno mají, jen ne mě na tričku."

Lukáš Pelech
profesionální fotograf lukaspelech.com

"V roce 2002 jsme zpívali, že "naše hudba bude vaše oblečení", ale brzy jsme zjistili, že bez solidního výrobce trik a dalšího oblečení na lidech blbě drží. Spojení s Uax!, ke kterému došlo krátce potom, bylo tedy přirozené a maximálně efekt(iv)ní!"

Mardoša
spoluzakladatel Tata Bojs

"S UAXEM nás seznámil můj mladší, ale slavnější (:-o) bratr Architekt Kamil Mrva a protože máme rádí originální věci, naše volba pro pracovní oblečení do optiky a vyšetřovny byla zcela jednoznačná UAX."

Daniel Mrva
BM Optika

"Ten UAX je v pohodě, že? Trička pro holky a kluky co si na nic nehrajou. A fakt dobře se nosí, uděláš parádu v práci i v hospě. Však jsme si taky nechali od Leskiho udělat už druhý."

GabrieLOVE
Zahradní architekti Gabriel s.r.o.

Jak se dělá UAX®

Kde nás najdete?

UAX s.r.o.

Bernartice nad Odrou 131
742 41 Czech republic
IČ: 25874977
DIČ: CZ25874977

E-mail: fish@uax.cz
Tel: +420 731 574 676


Neváhejte a napište nám!